Bílý Tygr - hravost, radost, pohyb

Hry s otci

Srdečně vás zveme na další setkání, tentokrát na Hry otců s dětmi (tedy bez maminek), jejichž cílem je propojení tátů a dětí. Společně vytvoříme bezpečný a důvěrný prostor, ve kterém za pomocí her budeme prohlubovat a uzdravovat naše vzájemné vztahy. Chceme tímto setkáním umožnit našim dětem i nám otcům získat a posílit osobnostní a sociální hodnoty jako jsou důvěra, bezpečí, odvaha, cílevědomost a vůle.

Většina z nás otců zná velmi dobře tento běžný a stereotypní život – ráno dáme děti do školky, školy, odpoledne je vyzvedneme, zkontrolujeme úkoly, zuby a hurá do postele. I když upřímně mnozí z nás nestíhají ani toto. A pak o víkendech lepíme, co jsme nestihli přes týden. Mnohdy ani nelepíme. 🙁

My muži, máme krásnou vlastnost, necháváme děti jenom tak být a zároveň je podporujeme (jsme jim průvodci) ve fyzických aktivitách. Dodáváme jim odvahy a učíme překračovat hranice strachu a nejistoty.

CO ZAŽIJETE?

Prohloubení důvěry, vzájemné náklonnosti pomocí fyzických her a bezpečného prostoru pro nás i naše děti.

CO SI ODVEZETE?

Pocit z intenzivně stráveného a naplněného dne mezi ostatními táty a jejich dětmi, prohloubení našich vzájemných vztahů.
Prožitek formou kombinace her, bojových umění, tance, práce s hlasem a sdílení. Tyto vybrané hry harmonizují tělo, duši i ducha nás všech.

Optimální věk dětí je od 5-6 let (záleží na zvážení tatínka).

Mohou také přijít s dětmi dědečci, strýcové, dospělí bratři, bratranci a podobně, pokud tátové nemají čas. Pro naše děti je velmi obohacující a přínosné zažívat i jiné muže z rodiny.

Workshopem provází Jozef Mihalisin, certifikovaný instruktor metody Empower The Child vede workshopy pro děti i celé rodiny v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Pořádá párové semináře a vede mužské kruhy v Nitře. Ve svých kurzech se zaměřuje na rozvoj osobnosti a vztahů prostřednictvím vědomé práce s tělem. Využívá principy Etikoterapie, bojového umění Systema a metody Spolu/Together/вместе vycházející ze slovanských tradic. Další zkušenosti pro svou práci získal v ročním výcviku Mužská síla.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Vstupné:

  • Děti: do 18 let: 200,- Kč
  • Dospělý: 600,- Kč

Co s sebou:

Pohodlné oblečení a obuv na pohyb v místnosti (tělocvičně), v případě hezkého počasí možná strávíme část dne i venku. Tužka a zápisník vám přijde také vhod.

Strava

Oběd bude společný v kruhu. Každý účastník ať prosím, pokud může přinese vlastní jídlo, o které se bude chtít podělit s ostatními. Také bude možnost objednat si pizzu.

Kapacita na tuto akci je omezena z důvodu zajištění kvalitního prožitku na 20 až 25 otců s dětmi. Proto Vás prosíme, abyste po registraci došlou fakturu uhradili co nejdříve a zajistili si tak své místo na akci.
V případě dotazů nám pište do zpráv, nebo na info@bilytygr.cz, případně volejte Igoru Skotnicovi na +420 777 069 456

INVESTUJTE DO KVALITNĚJŠÍHO ŽIVOTA A PŘIJĎTE!!!