Bílý Tygr - hravost, radost, pohyb

Hry s otci

Na rozdíl od předcházející akce s rodinami, vás zveme na hry otců s dětmi (tedy bez maminek) jejichž cílem je propojení tátů a dětí pomocí her a společných akcí, aby mohlo dojít k prohloubení a uzdravení vzájemných vztahů. Chceme a umožnit dětem i jejich otcům získat a posílit osobnostní a sociální hodnoty jako jsou důvěra, bezpečí, cílevědomost a vůle.

Většina z nás otců žije typický život pracujících. Ráno dáme děti do školky, školy, odpoledne je vyzvedneme, zkontrolujeme úkoly, zuby a hurá do postele. O víkendech pak lepíme, co jsme nestihli přes týden. Mnohdy ani nelepíme. 🙁

My, muži, máme krásnou vlastnost, necháváme děti jenom tak být a zároveň je podporujeme (jsme jim průvodci) ve fyzických aktivitách. Dodáváme jim odvahy a učíme překračovat hranice strachu a nejistoty.

CO ZAŽIJETE?

Prohloubení důvěry, vzájemné náklonnosti pomocí fyzických her a bezpečného prostoru pro vás i vaše děti.

CO SI ODVEZETE?

Pocit z intenzivně stráveného dne mezi ostatními táty a jejich dětmi, prohloubení vašich vzájemných vztahů.
Prožitek formou kombinace her, bojových umění, tance, práce s hlasem a sdílení.

Čeká vás celodenní akce pro otce a jejich děti. Mohou také přít s dětmi i strýcové, dospělí bratři, bratranci a podobně, pokud tátové nemají čas. 🙂

Tyto vybrané hry harmonizují tělo, duši i ducha a umožňují dětem i dospělým získat a posílit osobnostní a sociální hodnoty jako jsou důvěra, bezpečí, cílevědomost a vůle.

Optimální věk dětí je od 5-6 let (záleží na zvážení tatínka).

Workshopem provází Jozef Mihalisin, certifikovaný instruktor metody Empower The Child vede workshopy pro děti i celé rodiny v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Pořádá párové semináře a vede mužské kruhy v Nitře. Ve svých kurzech se zaměřuje na rozvoj osobnosti a vztahů prostřednictvím vědomé práce s tělem. Využívá principy Etikoterapie, bojového umění Systema a metody Spolu/Together/вместе vycházející ze slovanských tradic. Další zkušenosti pro svou práci získal v ročním výcviku Mužská síla.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Vstupné:

  • Děti: 3-18: 200,- Kč
  • Dospělý: 600,- Kč

Co s sebou:

Pohodlné oblečení a obuv na pohyb v místnosti (tělocvičně), v případě hezkého počasí možná strávíme část dne i venku. Tužka a zápisník vám přijde také vhod.

Strava

Oběd bude společný, v kruhu. Každý účastník ať prosím, pokud může, přinese vlastní jídlo, nebo jídlo, které připravila maminka a o které se bude chtít podělit s ostatními. Nebo si objednáte třeba pizzu.

Kapacita na tuto akci je omezena z důvodu zajištění kvalitního prožitku na 20 až 25 otců s dětmi. Proto Vás prosíme, abyste po registraci došlou fakturu uhradili co nejdříve a zajistili si tak své místo na akci.
V případě dotazů nám pište do zpráv, nebo na info@bilytygr.cz, případně volejte Igoru Skotnicovi na +420 777069456.

INVESTUJTE DO KVALITNĚJŠÍHO ŽIVOTA A PŘIJĎTE!!!

Chlape, nemáš dítě? Někde, ve svém okolí, si nějaké vypůjč (!legálně!) a přijď. Užijete si to a my s vámi společně.