Bílý Tygr - hravost, radost, pohyb

Otužovací výzva 2021 – 8. týden

O svém pobytu ve studené sprše rozhoduj sám/sama.

Pokud pořád sleduješ a plníš tuto výzvu, skutečně blahopřeji. Máš na to, abys o svém vlastním pobytu ve studené rozhodovat sám/sama.  🙂
­
Výzvu na dalších sedm dní, počínaje 22.11.2021 si uprav podle vlastního svědomí a zkušeností, které jsi už získal. A abys neřekl/a, že jsem si tento poslední týden ulehčil a že mi se už nechce nic nového vymýšlet a motivovat Tě, pak tedy poslední výzva – každou svou sprchu v průběhu dne zakonči studenou (tato výzva už může být i celoživotní).

Za posledních sedm týdnů jsi získal/a tolik zkušeností, že opravdu už můžeš pod studenou sprchu „beze mně“. Uprav si doby i frekvence tak, jak Ti to bude nejlépe vyhovovat. Já jsem například skončil na dvě a půl minuty studené, teplou a na závěr minutu studené. Ani už nevím jak jsem na ty časy došel, ale vyhovují mi a stal se mi z toho už rituál.

Možná, že se Ti sprcha už zdá málo a pokukuješ po koupání venku. Je docela vhodná doba začít. Klidně to zkus už teď, nebo si to nechej jako výzvu na další týden. Možná k tomu taky něco připravím. Takže pokud ještě nevíš, jestli ano, nebo ne, tak zatím třeba jen koukej po nějakém pěkném místě, kde by se Ti to líbilo.

Každopádně každý, kdo došel až na tuto metu je neskutečný borec/borka. Blahopřeji. Nemám pro Tebe nic než tuto gratulaci, takže pokud čekáš víc, musíš se odměnit sám/a. 🙂

Nezapomeň opakovat každý den až do neděle a příští pondělí už opravdu jen sám. 🙂

Nezapomeň 7 dní 🙂